САЙТ БІБЛІОТЕКАРЯ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №5 СИНИЦЬКОЇ ОКСАНИ АНАТОЛІЇВНИ

КНИГА – ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ

Бібліотечний урок для 1-2 класів.КНИГА – ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ.

Бібліотечний урок для 1-2 класів.

 

         Бібліотекар. КНИГА – супутник людини. Вона супроводжує нас в усьому житті. Не можна собі уявити людину, яка б обходилась без книг. Та не лише всебічними науковими знаннями багата книга, вона ще має чудесну властивість поглиблювати і продовжувати наше життя, наші літа.

Як би довго не жила та чи інша людина, вона має прожити одне життя, а читаючи книги, особливо художні, ми переносимось в інші часи, разом з героями книг радіємо, переносимо найтяжчі випробування, йдемо на героїчні подвиги!

         Книга навчає нас рідної мови, вчить відчувати красу слова, усвідомлювати його велику силу.

Любімо ж книгу, читаймо вдумливо, відносьмося з повагою до тих, хто творить для нас ці найдорожчі скарби людських знань, великих почуттів та прекрасних образів.

 До книги треба відноситися з повагою, любити і берегти її, вчасно повертати в бібліотеку. Пам’ятати, що на неї чекають твої товариші. Не тримати її кілька місяців, як це роблять деякі з вас.

         Дуже добре дома мати потрібні книги, але всіх потрібних книг не купиш і тому кожна культурна людина записується у бібліотеку. Як знайти необхідну книгу, як навчитися вдумливо читати, про це вас поінформують працівники бібліотек.

         Бібліотека дає можливість розвинути свій інтелект.

 Але, на жаль, не всі ви ще це усвідомлюєте. Не всі учні вашого класу записані в бібліотеку, а деякі, хоч записані, але мало читають.

Отже і у вашому класі всі учні повинні читати в нашій шкільній бібліотеці.

 Создан 20 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником