САЙТ БІБЛІОТЕКАРЯ НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №5 СИНИЦЬКОЇ ОКСАНИ АНАТОЛІЇВНИ

ПОРАДИ БАТЬКАМ
ПОРАДИ  БАТЬКАМ

 Казка, гра, фантазія – животворне джерело мислення,благородних почуттів і прагнень…Через казкові образи в свідомість людей входить слово з його найтоншими відтінками…Під впливом почуттів, що пробуджуються казковими образами дитина вчиться мислити словами . Без казки – живої, яскравої, що оволоділа свідомістю, почуттями дитини, - неможливо уявити дитячого мислення і дитячої мови, як певного ступеня людського мислення і мови. Діти знаходять глибоке задоволення в тому, що їхня думка живе у світі казкових образів. П′ять, десять разів дитина може переказувати одну й ту саму казку і щоразу відкривати в ній щось нове. В казкових образах – перший крок від яскравого, конкретного до абстрактного.

В. Сухомлинський.  Як зацікавити дітей читанням:

1.  Показуйте хороший приклад вашій дитині, демонструючи їй, як вам подобається читати. Нехай ваша дитина побачить вас за читанням.

2.  Дайте дитині подивитися вашу книгу. Читайте її в голос, визначте певний час і місце для читанню

3.  Приносьте дитині книги, які задовольняють її індивідуальні потреби.

4.  Регулярно відвідуйте бібліотеку. Покажіть, як бібліотека працює і де дитина може знайти свої улюблені книжки.

5.  Зацікавте свою дитину яким – небудь хобі чи діяльністю, котра потребує читання.

6.  Заохочуйте ваших дітей до листування зі своїми однолітками. Ними можуть бути друзі, котрі переїхали, далекі родичі і просто друзі за листуванням.

7.  Організуйте пошук скарбів. Заховайте якусь річ, наприклад, нову книгу, а потім лишіть письмові підказки, котрі приведуть дитину на це місце.

8.  Заохочуйте вашу дитину складати різні історії й записуйте їх в той час, коли вона їх розповідає. Зробіть її власну збірку оповідань, записуючи історії й додаючи її власні малюнки.Обновлен 21 апр 2015. Создан 21 мар 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником